Hastalık ve TedavisiHastalığınızın Tedavisini Bu Adreste Arayın

Şifalı Bitkiler

Migrene ne iyi gelir – migrene bitkisel tedavi

Hazırlanışı:

1 tatlı kaşığı kuru halde olan arslanpençesi bitkisi 1 bardak klorsuz suyun içerisinde 10 dakika ağzı kapalı vaziyete kaynatılır.Toplamda 12 dakika kaynatıldıktan sonra ateşten indirilerek 2 dakika dinlenmesi beklenir.En sonda süzülmesi işlemi yapılarak migren için bitkisel kürümüz hazır duruma gelir.Kullanım şekli ise akşam yemeklerinden sonra uykunuz bastırmaya başlayınca içilir.Kürün içilmeye başlanmasından itibaren ilk 1. ve 2. hafta her gün daha sonra ki haftalar ise 1 gün içilip diğer gün ara verilerek devam edilir.Toplamda 2 ay içilmesi gerekir.

Not:

Arslanpençeci kürünü içerken yanında bal veya farklı tatlandırıcılar kullanmamalısınız.Akşam yemeğinden sonra en az 1 saat sonra içilmesi önerilir.Yaptığımız karışımın 12 dakikadan fazla kaynamamasına dikkat etmelisiniz.Demledikten sonra süzülmesi işlemini atlamamalısınız.Yaptığımız kürü en fazla 3 gün dolapta muhafaza ederek içiniz.Her gün taze olarka yapılıp içilmesi daha yararlı olacaktır.

Popüler aramalar:

Tagged , , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>